Rodzaje i zastosowanie mydła w płynie

Znajdź mydło w płynie

Mydło dezynfekujące eliminuje z powierzchni skóry zarazki oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by spełniało oczekiwania różnych konsumentów? Gdzie używane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła dezynfekującego

Mydła o cechach antyseptycznych wykorzystywane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. W sklepach dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, zalecane do mycia włosów, ciała i skóry wrażliwej, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które zapewniają najwyższy stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem niebywale ekonomicznym – pozwala uzyskać aż 2,5 tyś. doz mydła z litrowego opakowania. Pianka skutecznie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i łatwo zmywa.

Naturalne mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przetestowane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych ani innych alergizujących składników – można je stosować codziennie, bez obawy o podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest przyznawany towarom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowaną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]