Podstawowe wyposażenie jeździeckie – lonża dla konia

Jeśli potrzebujesz lonży dla konia, koniecznie odwiedź tę stronę.

Lonża to akcesorium na co dzień wykorzystywane w trakcie nauki jazdy konnej oraz tresur. Jakie lonże dla konia są dostępne w sprzedaży? Z czego są wykonywane te sprzęty i gdzie poleca się ich szukać?

Lonża jeździecka – rodzaje oraz jej wykorzystanie

Lonża dla konia to stosunkowo długa linka, zwykle 5-8 metrowa, na której prowadzony jest wierzchowiec w trakcie lekcji jazdy i doskonalenia technik związanych z dosiadaniem, utrzymywaniem balansu w siodle, trzymaniem wodzy, jak również łapaniem strzemion. Koń prowadzony jest po obrysie koła, zaś lonża używana jest do kontrolowania zachowania zwierzęcia. Sprzęt ten służy również woltyżerom oraz artystom cyrkowym do szlifowania technik i asekuracji prezentowanych akrobacji. Lonża przydaje się prócz tego przy hipoterapii. Lonża jeździecka może też być wykorzystywana w czasie treningu bez jeźdźca – w takim przypadku jest stosowana do ćwiczenia młodych zwierząt oraz zagwarantowania im odpowiedniej porcji ruchu.

Lonża jeździecka – gdzie znaleźć produkty znanych marek?

Obfity wachlarz przyrządów jeździeckich znajdziesz w dobrze wyposażonych sklepach online, które oferują specjalistyczny sprzęt w rozważnych cenach. Posiadają one lonże dla konia uznanych firm – takich jak Waldhausen, Harrys Horse czy Jumptec. Chciałbyś kupić lonżę w niebieskim, czerwonymalbo czarnym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade oferuje szeroki wybór produktów, które spełnią oczekiwania nawet najwybredniejszych entuzjastów jazdy konnej. W ofercie obecne są produkty wyprodukowane m.in. z nylonu. Lonże wytworzone są z przyjemnego w dotyku, delikatnego tworzywa i zaopatrzone w obrotowe zapięcie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]