Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Organizujesz imprezę w ogrodzie i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i o czym powinno się pamiętać przy doborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega również kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Dobór stosownego typu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe oraz proste w montażu

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a intuicyjny montaż i demontaż pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całego szkieletu.