Namioty weselne – ślub w plenerze

Wesele w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie zamawiają namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub na świeżym powietrzu i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność wesel na świeżym powietrzu powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych małżonków. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne stworzone z myślą o kameralnych spotkaniach, jak i modele, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla pokaźnej liczby gości. Organizujesz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot weselny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Pojemność namiotu to oczywiście nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie ważny jest także rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Turek, Stretch, Gwiazda, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort zaproszonych

Istotna jest także solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą wygodę zapewnią nieprzemakalne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.