Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Jeśli chcesz kupić kontener na gruz, koniecznie wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-rolkowe/

Nie wszystkie śmieci powinny trafić do koszy na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to zwłaszcza tych, które są wytwarzane w czasie różnych renowacji i prac budowlanych, a także odrzutów przemysłowych. Należy je transportować do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie zostaną poddane utylizacji zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu wypadkach mogą jednakże wyniknąć trudności powiązane z przechowywaniem i transportem śmieci. Aby ich uniknąć, warto wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przystosowane do magazynowania i przewozu opakowań, gruzu, starych mebli i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są także kontenery uszczelniane, które znakomicie sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (między innymi tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Szczelne łączenia są też wymagane w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak granulaty, wióry metalowe czy trociny. Ich załadunek usprawnia zainstalowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najprostsze do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w system usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla których firm?

Adresatami oferty producentów kontenerów stalowych są rozmaite podmioty. Wśród nich można wymienić między innymi przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem pomieszczeń, jak również wszelkiego typu zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się firmy świadczące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach i gruzu. Użyczają je one swoim klientom, a po wypełnieniu odwożą do miejsca legalnego ich przechowywania lub utylizacji.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]