Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Jeśli chcesz kupić hakowce, skieruj się tu

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery na gruz – postaw na wysoką jakość

W Polsce produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy nierzadko używane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]