Gdzie zamówić książki niezależnych wydawnictw? Polecamy księgarnię online

Aktualny asortyment internetowej hurtowni książek przejrzysz na https://www.motyleksiazkowe.pl.

Czytanie książek ubogaca życie i jest doskonałą metodą na to, żeby choć na parę minut zapomnieć o naszych kłopotach. Pomimo pojawienia się w ubiegłym wieku mocnej konkurencji jakimi są filmy, internet oraz telewizja, książki nadal będą stanowić ważny element naszego życia, bo nawet współcześnie rodzice na ogół starają się, żeby ich pociechy sporo czytały.

Czytanie książek to znakomita metoda na rozszerzanie słownictwa

Współcześnie książki nie są tanim hobby, w szczególności z tej przyczyny, że od pandemii z 2020 r. cena papieru wciąż wzrasta. Ale nie oznacza to, że należy zrezygnować z papierowych książek, całkowicie porzucić czytanie i szukać rozrywki tylko na platformach streamingowych. Ciężko wymienić wszelkie pożytki jakie daje codzienne oddawanie się lekturze. Lektura przed snem pomaga szybciej się odstresować i umożliwia oczom wytchnienie od negatywnego wpływu światła niebieskiego emitowanego przez otaczające nas na każdym kroku ekrany tabletów, telewizorów oraz smartfonów. Daje to dobry sen, co przekłada się na generalnie lepsze samopoczucie. Codzienne oddawanie się lekturze to również fenomenalny sposób na poznanie nowego słownictwa, a zatem i łatwiejszą komunikację z innymi ludźmi w bezpośredniej rozmowie i na piśmie. Książki poszerzają też horyzonty, bowiem pomagają poznać opinie i postrzeganie świata osób z odległych kręgów kulturowych, politycznych bądź religijnych.

Hurtownie książek i księgarnie online – szeroka oferta i duże rabaty

Coraz więcej kłopotów sprawia dziś nabywanie nowych książek w sklepie stacjonarnym. Drobne rodzinne księgarnie bankrutują ze względu na bardzo wysokie koszty prowadzenia działalności. Z kolei sieci marketów na swoich półkach oferują tylko utwory kultowych pisarzy, bowiem jest to towar, który prędzej czy później znajdzie nabywcę. Entuzjastom mało znanych książek, nieustannie szukającym nowinek i radujących się z czytania publikacji początkujących autorów, pozostają zakupy w internetowych księgarniach, często oferujących także sprzedaż hurtową. Kupno książek online jest bardzo wygodne i z reguły o wiele bardziej ekonomiczne. Księgarnie internetowe regularnie dają dogodne rabaty (również na nowe publikacje), mają w w sprzedaży powieści z niszowych domów wydawniczych i dość często przy zamówieniach powyżej pewnej kwoty świadczą wysyłkę gratis.

Nasze dane kontaktowe:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa