Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Na http://tinyurl.com/y3tbqm3b znajdziesz więcej informacji o Citroen części Kraków

Citroen jest marką ze stuletnią tradycją, od dziesięcioleci znana dobrze polskim kierowcom. Jej samochody w Polsce są doceniane ze względu na przystępną cenę, wysoką dostępność i przede wszystkim za znaczną liczbę warsztatów wyspecjalizowanych się w ich naprawie. Największą uznaniem cieszą się takie modele jak C-Elysse, C1, C2, C3, Jumper, C-Crosser, Saxo, Xantia, Nemo i Xsara. Oczywiście, podobnie jak pojazdy pozostałych marek, nie są one bezawaryjne, dlatego właściciele samochodów od francuskiego producenta powinni być gotowi na to, iż z czasem będą musieli kupić części zamienne.

Części do Citroena, które kupujemy najczęściej

To, jakie części z reguły pierwsze odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione głównie od konkretnego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której wynikają inne awarie. W pierwszej kolejności warto na pewno napomknąć o substancjach chemicznych, które zużywają się w wyniku normalnej eksploatacji auta. Są to przede wszystkim płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji i olej silnikowy. Regularnych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie wolno ignorować, potrzebują też moduły układu hamulcowego: klocki i tarcze.

Jak wygodnie i niedrogo kupić części do Citroena?

Najodpowiedniejszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, nierzadko produkowane w chińskich fabrykach, w niektórych przypadkach charakteryzują się niższą jakością, co niekorzystnie wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dlatego właściciele aut Citroen części zamienne winni nabywać w sklepach specjalizujących się w dystrybucji podzespołów do francuskich samochodów. Jeśli w pobliżu żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszelkie potrzebne części można zamówić przez internet.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]