Gdzie kupić artykuły wyposażenia wnętrz w skandynawskim stylu

Zobacz, gdzie kupić akcesoria i zestawy łazienkowe.

Najbezpieczniej czujemy się w mieszkaniu, w którym jesteśmy otoczeni przedmiotami pasującymi do naszego charakteru. W takim wnętrzu łatwiej nam odprężyć się po długim dniu pracy. Dlatego tak ważne jest dbanie o stosowne zagospodarowanie przestrzeni życiowej. Jeżeli zatem aranżujesz właśnie mieszkanie albo dopiero myślisz o jakimś remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji na stronie poznańskiego sklepu Deco Skład.

Sklep internetowy Deco Skład – zestawy łazienkowe i meble

Deco Skład oferuje dekoracje, akcesoria oraz wyposażenie wnętrz zaprojektowane w modnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Jego głównym wyznacznikiem jest nieskomplikowany wygląd, duża miara surowości, a także wykorzystanienaturalnych materiałów, częstokroć obrabianych manualnie. Styl skandynawski to jednak obszerne pojęcie i w zasadzie każdy znajdzie w nim coś dla siebie – są tu zarówno elementy nawiązujące do folku, a jednocześnie widoczne są tu także wyraźne tendencje ukierunkowanie na aranżowanie mieszkań w w zredukowanej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu albo przejrzeć jego ofertę przez internet, odnajdziesz obszerną selekcję dodatków do łazienki, jadalni i kuchni, ale także ozdób i mebli do salonu, przedpokoju oraz sypialni dziecka. Tu zamówisz cudowne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia i tekstylia do kuchni, które zachwycą całą rodzinę, a także sprzęt do gotowania, pieczenia i przechowywania. Jeśli pragniesz pięknej łazienki, spraw sobie przyrządy i zestawy łazienkowe pieczołowicie wyselekcjonowane z oferty najlepszych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeśli zaś jesteś miłośnikiem czerni albo złota i jest to kolorystyka, w której chcesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie zamówisz dziesiątki akcesoriów w tych kolorach.

Blog o wyposażeniu wnętrz – inspirujące porady dla każdego

Sklep Deco Skład prowadzi blog, w którym cyklicznie prezentuje sporo praktycznych wskazówek z zakresu wyposażenia wnętrz. Rady, które tam znajdziesz dotyczą nie tylko aranżacji pomieszczeń, zakupu funkcjonalnych sprzętów czy doboru najlepszych akcesoriów i modnych dodatków. To też niebanalne pomysły na prezenty dla przyjaciół z okazji różnych świąt, rocznic i wydarzeń. Warto zaglądać na ten blog systematycznie, żeby być wciąż na bieżąco z najpopularniejszymi trendami w aranżacji przestrzeni domowej.

Nasze dane kontaktowe:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]