drzwi drewniane, producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Drzwi wewnętrzne z wysokiej jakości materiałów – poznaj Oknostol

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu różnego typu elementów okien i drzwi drewnianych. Okres obecności na polskim rynku spowodowało, iż jej specjaliści gwarantują klientom wysoką jakość wytwarzanych produktów i obsługi klienta. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale także wysoka funkcjonalność, osiągnięte za pomocą zastosowania podczas ich wykonywania nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol produkuje też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu elementów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca dbałość o zachowanie czterech ideałów: pełnego komfortu użytkowania produktów, ich najwyższej jakości, absolutnego bezpieczeństwa, jak również satysfakcji konsumenta.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się dużą troską o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar produkowane przez to przedsiębiorstwo to doskonałe rozwiązanie dla konsumentów, którzy szukają niecodziennych, ale całkowicie funkcjonalnych oraz wytrzymałych produktów. Zapewniają one domownikom wysoką wygodę – wydajnie odgradzają od zewnętrznych hałasów i tworzą bardzo dobrą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego są one zaopatrzone w bardzo dobre zabezpieczenia utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich oryginalne, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, tym samym utrzymują przez długi czas zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne konsultacje

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć też w sferze obsługi klienta. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol otrzymuje nieodpłatne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w mieszkaniu, dzięki któremu zamontowanie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich spersonalizowany projektu, idealnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko szerokości drzwi, ale także metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]