Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Więcej szczegółów o drzwiach drewnianych na wymiar.

Wspaniałym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze parametry i opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać kilkadziesiąt lat

Drewno to naturalny surowiec, który należycie konserwowany może przetrwać w nienaruszonej kondycji nawet dziesiątki lat, a wykorzystany jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono bardziej intymne i przytulne. Nowoczesna technologia pozwala bardzo dobrze łączyć cechy drewna z zapotrzebowaniem współczesnego odbiorcy, co skutkuje powstaniem drzwi cechujących się eleganckim designem i znaczną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się odpowiednią izolacją cieplną oraz małym stopniem rozszerzalności – czyli nie ulegają odkształceniu. Możliwość wykończenia ich wierzchniej strony każdym kolorem, bejcą bądź lakierem sprawia, że tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach wszelkiego rodzaju – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach utrzymanych w stylistyce retro. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z mahoniu, sosny oraz dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, wersje z progiem lub bez i wiele innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i wyśmienicie wyglądają przez długi czas.

Szyby fazowane i wypukłe – drzwi drewniane na wymiar

Chcesz założyć w swoim biurze skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub nietypowym formacie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku warto zaufać kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, konsultacje techniczne, jak również opcję wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem piaskowanym, witrażowym lub fazowanym, co bez wątpienia podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]