Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Jeśli chcesz kupić tanie drukarki 3D, koniecznie sprawdź http://bit.ly/2nyoPJe.

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad 30 lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne technologie oraz maszyny. Ocenia się, iż używając drukarek 3D i drugich produktów Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny nieomal o 90%. Główne założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to dostarczanie wysokiej klasy usług i produktów, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się prostą obsługą i ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można wydrukować tożsame prototypy, co jest szczególnie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych sektorach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest trwały oraz precyzyjny, a w czasie procesu wydruku nie tworzą się wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]