Czyściwo przemysłowe – produkty papierowe i włókninowe.

Dowiedz się więcej o czyściwach technicznych na verdeavis.pl/czysciwa-przemyslowe.html

Profesjonalne czyściwa przemysłowe umożliwiają utrzymanie wysokich norm czystości w wielu firmach. Jakie produkty są obecnie dostępne w sprzedaży? Co trzeba wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

W warsztatach i w branży gastronomicznej – zastosowanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to produkty specjalnego zastosowania – korzysta się z nich powszechnie w różnych gałęziach przemysłu, przykładowo w firmach produkcyjnych, w zakładach przemysłowych, w branży medycznej oraz wielu innych sektorach gospodarki, w których niezbędne są mocne i chłonne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe bardzo dobrze radzi sobie z tłuszczem, wyschniętym brudem, pyłem, plamami z oleju czy pozostałymi ubrudzeniami oraz rozlanymi płynami, może też być zastosowane do wycierania szkła czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Profesjonalne czyściwa z powodzeniem zastępują standardowe ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry rąk, a przy tym niezwykle chłonne, wytrzymałe oraz elastyczne

Włókninowe i niekurzące się – warianty czyściw technicznych

Na rynku znaleźć można rozmaitego rodzaju czyściwa techniczne. Podstawowy podział odróżnia czyściwa papierowe oraz włókninowe. Na potrzeby gastronomii produkuje się czyściwa dostosowane do styczności z żywnością. W sklepie Verde Avis zakupisz produkty nasączane, włókninowe do delikatnych powierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do usuwania mocnych zabrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i mogą być wykorzystane do sprzątania różnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa przemysłowe dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]