Części do Renault – gdzie je kupić?

Jeśli chcesz zamówić części Renault, koniecznie wejdź na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Masz już wyśniony samochód i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego producent są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, podwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]