Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Sprawdź, gdzie kupić etykiety na butelki, wejdź na superbutelki.pl.

Tradycja dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej początku jednym z najchętniej wręczanych i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanych podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na wesele, Sylwestra bądź urodziny. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu przyjęcia. Taki podarunek jest uważany za formę wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Lecz taka butelka z alkoholem może także stać się w interesującą pamiątką, której rodzina i znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można dodać informację o słowa podziękowania, miejscu i dacie ślubu czy imionach nowożeńców. Etykiety weselne można zamówić w różnorodnych wzorach i kolorach, więc bez problemu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze panieńskim.

Dekoruj własne przetwory oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli produkujesz swoje nalewki, soki bądź wina i dajesz je znajomym czy też rodzinie nawet bez okazji, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne prostej flaszki. W dodatku butelki można także oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]