Celebrytki – biżuteria gwiazd teraz dla wszystkich

Więcej informacji o celebrytce

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, iż każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują portfelem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to gwiazdka, kółeczko pełne albo z dziurką, serduszko, żyletka, symbol nieskończoności i słonik. Kobiety zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, ale też pasującego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem buntu oraz nieprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]