Blacha na rąbek stojący – wytrzymałe dachy w wielu kolorach

Kup blachy na rąbek

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej używany rodzaj pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich wykorzystania.

Blacha na rąbek stojący – do różnorodnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek idealnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz szersze uznanie. Trwałą oraz bardzo dobrze prezentującą się blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i nowych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są przywożone na teren budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Znamionują się prostym i jednocześnie szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe jest niepodatne na rdzę, mocne oraz bardzo dobrze pasuje do różnych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego czy minimalistycznego).

Blachy na rąbek stojący – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem użytej technologii i trwałości. Panele te są wykonywane z grubej blachy wykończonej specjalną powłoką dającą protekcję przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV oraz woda. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w kilku modelach, co pozwala na dostosowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do obniżenia wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten budulec wprost w sklepach firmowych.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08