Biżuteria z bursztynem

Chcesz kupić biżuterię z bursztynem? Kliknij tu

Biżuteria z bursztynem zawsze jest popularna – tak u młodych ludzi, jak i znacznie starszych osób. Jej popularność nie powinna jednak dziwić – bursztyn jest zaliczany przecież do najładniejszych materiałów, a swoboda jego w nadawaniu mu różnych form sprawia, że wytworzone z niego naszyjniki mogą dopasować się do najróżniejszych trendów. Aby zachować jej właściwości, musimy o jantar właściwie zadbać. O co chodzi? Przeczytajcie przygotowany przez nas artykuł.

Biżuteria z bursztynem – jak ją chronić?

Jantar to nadzwyczaj delikatny materiał – z tego powodu biżuteria z bursztynem bezwzględnie musi być trzymana we właściwych warunkach. Bursztynowy naszyjnik należy owinąć jedwabną szmatką, a potem szczelnie zapakować w plastikowy worek i włożyć do drewnianej szkatułki. Musimy też pamiętać, by w jednym opakowaniu nie trzymać kilku wisiorków – mogą się bowiem wzajemnie uszkodzić.

Biżuteria z bursztynem przetrwa lata

Jantar nie znosi mocnych preparatów chemicznych. Słuszniej zatem zrobimy, wykorzystując do jego czyszczenia łagodniejsze substancje – na przykład mleczko migdałowe albo kosmetyki dla najmłodszych. Biżuteria z bursztynem musi być pielęgnowana delikatną szmatką, nieznacznie nasączoną wodą – w żadnym wypadku nie może być jej za dużo.

Jak odnowić biżuterię z bursztynem?

Znalazłeś na strychu zabytkową biżuterię z bursztynem? Zapewne stale jest piękna, jednak czas zostawił na niej swoje piętno. Jak ją odnowić? Próbując uczynić to samodzielnie, możesz jedynie pogorszyć sprawę – powinieneś więc powierzyć ją jubilerowi.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]