Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Jeśli chcesz nabyć balon do wina, zobacz tu.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nietypowy upominek dla bliskich – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]