Prawo pracy – jak prawnik reprezentuje pracowników?

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w zakresie bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – obszar działania kancelarii radców prawnych

Reprezentując Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania oraz rozwiązania. Świadczona przez nas pomoc prawna ma nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także ochronić ich przed sporami sądowymi z zatrudnionymi. Zdajemy sobie sprawę, iż wraz z rozkwitem przedsiębiorstwa, postępowanie zgodnie z prawem pracy staje się większym wyzwaniem. Dlatego też naszym celem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na kierowaniu biznesem, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna jako pełnomocnik Pracownika

Nierzadko podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezprawnego zwolnienia czy chociażby nadgodzin. Niewątpliwie obliguje nas to do zupełnie innego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy wiążą się ze znacznymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sądu do racji naszego Klienta jest sporym wyzwaniem.