Kancelaria prawna w Krakowie

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn ulokowana jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Taka lokalizacja sprawia, że na rozmowę z prawnikiem można łatwo dojechać z każdej dzielnicy Krakowa, jak również pozostałych miejscowości województwa małopolskiego, a także śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Kancelaria prawna z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się głównie w postępowaniach z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, a także prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Klienci Kancelarii prawnej Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są głównie osoby, które posiadają polisolokaty lub kredyty frankowe. Są to także przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z instytucjami finansowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz bankami. Wśród krakowskich kancelarii ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce mało jest osób, mających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom oraz w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia bądź odwalutowania kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w postępowaniach dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.