Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest wyjątkowo rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne, za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje lub odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Przykłady tego typu zdarzeń można nieprzerwanie mnożyć, ale istotne jest to, że zawsze w przypadku powstania szkody jesteśmy przygotowani do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego rodzaju. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, takich jak upadek na śliskiej nawierzchni. Często prowadzimy także sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe podczas pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a rzeczywistym stanem hotelu czy kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zgłaszają się do nas też osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak leczenie przez stomatologa niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej, przepisanie nieprawidłowych leków czy powikłania przy porodzie lub operacji.

Rola kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia spraw o odszkodowanie zmagamy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak kalectwo spowodowane przez nieudolnego lekarza, pobicie czy wypadek samochodowy, w skutek którego zginęła bliska im osoba. Zawsze wiąże się to również z długotrwałą traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani. Naszą powinnością w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakiego odszkodowania może dociekać nasz Klient. Nie ma w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednak nasze doświadczenie pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która daje im możliwość zadecydowania co do dalszego toku sprawy.