Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Nie czekaj! Sprawdź aktualną ofertę Kurs rysunku dla dzieci Kraków w dobrej cenie.

Lubisz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Na kursy tego typu zapisują się również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Doskonałą propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]