Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Szukasz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie kursu Blender? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat rysunku nieustannie przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki na rzecz wykonywania swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Komputery dają artystom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie dużych wydatków – można przecież pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który jednocześnie jest całkiem darmowy.

Nauka funkcji Blender 3D samemu może być frustrująca

Obsługę każdego programu można przyswoić sobie we własnym zakresie, jednak proces ten trwa wówczas dłużej i często bywa nadzwyczaj irytujący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne dla tych, którzy dopiero poznają Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nanoszenie rozmaitych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez uczestnika kursu wskazując elementy, które należy poprawić i podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, by odbywał się on w jak najmniej licznych zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w w branży filmowej i gier wideo

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś umiejętnością poszukiwaną i cenioną przede wszystkim w branży projektowej, gier wideo i filmowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D otwiera zatem niemało perspektyw zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne dzieła, które później można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier wideo i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu amatorzy i artyści chcący odkryć nowe formy wyrażania siebie czy też poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]