digital painting kurs

Dla kogo kurs digital painting?

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana m.in. w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz edytować grafikę w Photoshopie, a także rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak posługiwać się warstwami i maskami, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, dokonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, grami komputerowymi, filmem i animacją.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]