Zaprezentuj swój biznes klientom – wirtualny spacer 3D po Twojej firmie

Na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ znajdziesz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie wirtualny spacer Google

Spacery Google to niezmiernie popularna forma zwiedzania różnego rodzaju miejsc. Bez problemu w kilka minut możemy się tak wybrać m.in. na ulice Londynu czy do dalekiego Miami, by na własne oczy podziwiać rajskie plaże. Dzięki tej metodzie mamy możliwość nie tylko turystycznie odwiedzać zamorskie zakątki świata, ale też przygotować spacer Google po naszym biurze czy hotelu i pokazywać je przyszłym klientom. Wykonanie takiego spaceru nie jest ani ani kosztowne, ani skomplikowane, z kolei wygląda bardzo efektownie i jest skuteczne z biznesowego punktu widzenia. Czym ogólnie są spacery Google? Dlaczego warto je wykorzystywać do promocji?

Wirtualny spacer Google — fotografie sferyczne z całego świata

Spacer Google to opcja pozwalająca wirtualnie odwiedzać miejsca na całym świecie. Działa to w ten sposób, że Google robi fotografie sferyczne (360 stopni) określonego miejsca, a potem łączy je i udostępnia na Mapach Google. Dzięki takim zdjęciom, po kliknięciu w daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w górę i w dół, jak również możemy samemu decydować, w którym stronę chcemy patrzeć. Daje to sposobność do dokładnego obejrzenia tego miejsca, prawie jakbyśmy tam rzeczywiście byli. Można również zwiedzać okolicę i docierać do innych miejsc — cały czas spoglądając we wszystkie kierunki i obserwując otaczający nas świat.

Street View dla firm – wykorzystaj go w działaniach marketingowych

Bardzo ciekawą i coraz popularniejszą usługą jest przygotowanie wirtualnego spaceru Google po naszym hostelu, firmie czy restauracji. Przeciwnie do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce sporządza zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie scala je w wirtualny spacer. Koszt usługi to ok. kilkuset złotych (zależy to najczęściej od rozmiarów nieruchomości) i zajmuje od jednej do kilku godzin. Stworzony wirtualny spacer 3D możemy dodać do wizytówki firmy w Mapach Google obok standardowych zdjęć i dać możliwość obecnym i nowym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak jak zwiedzają np. interesujące miejscowości w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru nie jest trudne, nie trzeba płacić za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc oczywiście opłat za jego stworzenie, a spacer taki możemy także wstawić na naszą firmową witrynę.

Dlaczego opłaca się zamówić spacer Google po naszej firmie?

Wirtualny spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na obejrzenie danego miejsca przez domniemanego klienta. Zdecydowanie opłaca się wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach marketingowych. Klienci, poznając nasz hostel, biuro czy dom do wynajęcia uzyskają mnóstwo ważnych informacji, które pomogą im zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Zaczną nas też postrzegać jako profesjonalną markę. Spacer Google warto sporządzić nie tylko dla dla klientów, ale również i dla kandydatów do pracy – jeżeli rzecz jasna chcemy przyciągnąć pracowników nieprzeciętnymi warunkami zatrudnienia. Internauci, którzy uprzednio poznają zdalnie standardy danej firmy, chętniej zdecydują się na złożenie podania o pracę. Spacer 3D przyczynia się do lepszego pozycjonowania strony i promowania naszego biznesu w Mapach Google. Spacery 360 stopni można włączyć na wszelkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]