Wirtualny spacer z modelem 3D – pokaż się potencjalnym klientom

Zobacz więcej informacji o wnętrzach firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości na www.fotografsv.pl.

Wnętrza 3D to najlepszy sposób na przedstawienie przyszłym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, z których mają zamiar korzystać. Dla sporej ilości klientów opcja zwiedzenia takiego wnętrza przed sygnowaniem umowy jest ogromnie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację do reklamy i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź przedstawiamy poniżej.

Do czego służy wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o kilkanaście fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest rozkład poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany odbiorcom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do całej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy także zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to niesłychanie popularny wariant. Polega on na tym, że oprócz oglądania samego modelu 3D wnętrza, np. siedziby przedsiębiorstwa bądź hostelu, jesteśmy w stanie przejść za pojedynczym kliknięciem do wybranego pomieszczenia, a potem zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość też przechodzić do kolejnych pomieszczeń podobnie w rzeczywistym życiu.

Jak mogę użyć wnętrza 3D?

Z wykorzystaniem modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo pokazać odbiorcom wybrany budynek i jego wnętrza. Tę metodę reklamy można wykorzystać do zaprezentowania restauracji, warsztatu czy hotelu, a także po prostu zademonstrować dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy również wykorzystać, w celu sprzedaży domu, by przyszli klienci byli w stanie dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele argumentów, dla których opłaca się wykonywać wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najistotniejszy z nich to opcja opublikowania ich w Mapach Google, na naszej stronie internetowej bądź udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje też świetną możliwość zachęcenia klienta, aby skorzystał z naszych usług . Internauci, którzy poznają dokładnie naszą firmę zaczną mieć do niej o wiele większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to także wspaniała metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, gdyż aktualnie – mimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — wystarczy zamówić jego opracowanie u doświadczonego fotografa.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]