Rekomendowany fotograf Google – usługi zgodne ze standardami Google

Znajdź rekomendowany fotograf Google Wieliczka na miarę swoich potrzeb!

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru i dodanie go w wizytówce Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, warto zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania fotografii, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym cechuje się wysokim profesjonalizmem. By otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy postawić na fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości zdjęć, na pewno zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy błędnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek długotrwałej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nierzadko więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu lokalizacji uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo legitymować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że ma on odpowiednie kwalifikacje i jest zawodowcem w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]