Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Spacer Google. Zajrzyj na http://tinyurl.com/y46rxwxk, aby skorzystać z pomocy profesjonalisty

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie układające się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do następnych punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przeniesieni do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani związane z tym koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer w Google Moja Firma??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku powodów. Najważniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie istotne – w przystępnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Można również pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, jak salon piękności czy restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]