Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Kolczyki bigle. Uzyskaj więcej informacji

Kolczyki to nie tylko szlachetne kamienie i metale. Ważne są wszak zarówno ich wzory, ale także względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się komfortowo niewątpliwie nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego wybierając kolczyki warto sprawdzić, jaki rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, klipsy oraz bigle. Który typ będzie najlepszym pomysłem? Dobrze na przykład kupić kolczyki na biglach – są wszak komfortowe i doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla pań o lekko kanciastej twarzy – bywają długie, więc nadają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na owalnej twarzy – zwłaszcza, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto jednak zaznaczyć, że panie o trochę innej twarzy też mogą zakładać kolczyki na biglach – muszą tylko dobrać właściwy wzór.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych minerałów – wszystko zależy od ich ceny i wyobraźni złotnika. Szczególnym zainteresowaniem cechują się z pewnością kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz minerałami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Które z nich najlepiej kupić? To rzecz naszych preferencji – niekiedy lepiej wyglądać będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej lepiej zda egzamin kamień syntetyczny, więc kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]