Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Jeśli chcesz nabyć srebrne kolczyki, koniecznie wejdź na srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najchętniej nabywanych przez kobiety dodatków są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – niezwykle uroczystą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się co powoduje, że są tak rozchwytywane oraz gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – które wybrać

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych kształtach. Najpopularniejsze są subtelne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również stylowe. Równie popularne są długie akcesoria, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane szlachetnymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku biżuterii z plastiku. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz technikę ich wykonania – najbardziej gustowne uzyskano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały jak nowe, trzeba dokładnie je pielęgnować i na bieżąco eliminować śniedź. Powinno się przecierać je często suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne środki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie polecamy natomiast babcinych technik polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno podrażniają miękką strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy na pewno w e-sklepach, które zapewniają szybką dostawę i kuszące obniżki cen. Poza tym zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią w szczególności zabiegane Polki.