sklep jubilerski kraków, złotnik kraków

Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Teraz bardzo chętnie wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I choć w internecie wyszukamy nieomal wszystko, nadal jest wiele przedmiotów, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Zalety odwiedzin u jubilera

Zakup platynowego pierścionka, wisiorka lub broszki łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. W związku z tym, żeby być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy planujemy kupić obrączki ślubne bądź pierścionek zaręczynowy, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli natomiast wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt ciasny albo zbyt luźny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego wymiaru ewentualnie sporządzi nowy. Innym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z fachowej pomocy złotnika. Poradzi on nam jak dopasować stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pokaże aktualne trendy we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie daje się z okazji ślubu, komunii czy imienin.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii oraz wykonanie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również świadczą dodatkowe usługi. Główną z nich jest renowacja uszkodzonej biżuterii. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się wisiorek, złotnik błyskawicznie i po mistrzowsku naprawi go w swoim warsztacie. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca, złotnik przerobi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku gratulacje, podziękowania, datę albo inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na broszkę lub zawieszkę, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w domu posiadamy uszkodzoną bądź zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]