Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Jeśli potrzebujesz kolczyków z cyrkoniami, odwiedź tę stronę.

Dawnymi czasy wierzono w magiczną moc biżuterii, która pełniła rolę amuletów. Obecnie służy ona głównie jako ozdobny dodatek. Dla przykładu takie kolczyki z cyrkoniami nie mają jakiejś nadprzyrodzonej mocy, zakładamy je w celu podkreślenia charakteru naszego stroju. Ale zdarzają się osoby, dla których biżuteria to nie tylko estetyka, ale coś więcej. Wspomniane już dla przykładu kolczyki z cyrkoniami powinny współgrać z charakterem swojej właścicielki. Biżuteria współtworzy nasz własny styl. Dlatego też zakup kolczyków z cyrkonii jest świetnym wyborem, gdyż są eleganckie, a jednocześnie dobrze komponują się z każdym strojem.

Wybierz odpowiedni rodzaj kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio dużo fanek. Typ zapięć jest oprócz kształtu i koloru elementem wyróżniającym różnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wyróżnić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – do ich zalet można zaliczyć fakt, że ciężko je zerwać z ucha, ale związane jest to małej z małą częścią ozdobną. Łatwo jest natomiast zgubić. Tego rodzaju kolczyki z cyrkoniami mogą być noszone przez małe dziewczynki.
  • klips – dla tych, którzy nie mają przekłutych uszu rozwiązaniem są zapięcia kolczyków z cyrkoniami typu klips. Elementem trzymającym ozdobę na uchu jest sprężynujący drut, który dociska zapięcie z obu stron ucha.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]