Ponadczasowa srebrna biżuteria

Dowiedz się, gdzie nabyć biżuterię srebrną

Jest z człowiekiem od stuleci i mimo dostępności wielu innowacyjnych projektów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa tę samą rolę – jest swego rodzaju dekoracją człowieka, a także umożliwia oddanie swojego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie chętnie noszą panie oraz panowie, maluchy i dorośli, osoby z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, które wzory cenimy, niemal zawsze biżuteria jest wykonywana z takich samych surowców – zwykle ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej kilka dekad?

Czemu powinieneś wybrać srebrną biżuterię?

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno to, że jej używanie daje szansę uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niewielkimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma sporo lat, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją zarysować albo uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]