Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Dowiedz się więcej o kolczykach na sztyftach na https://www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno wykorzystany do ich produkcji metal, wzór i ozdobne minerały, ale również typ zapięcia. W sklepach dostępne są rozmaite typy mocowań – między innymi długie bigle lub małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich kobiet, które lubią minimalizm oraz wygodę, bo małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Bardzo ważna okazuje się również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich wersje na specjalne okazje oraz te, które śmiało możemy zakładać na spotkania w małym gronie.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna elegancja

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym rozwiązaniem będą z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi kamieniami – turkusem czy bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, lecz eleganckich strojów – ich wkomponowanie upraszczają małe rozmiary oraz nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do codziennych kreacji. Do pracy warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – prezentują się prawie równie dobrze, co naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]