Wzmacniacz kanałowy – najważniejsze informacje

Więcej informacji o wzmacniaczu kanałowym.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie, dzięki któremu możemy odtwarzać kanały cyfrowe i analogowe. Jak opisuje jego nazwa kluczowym zadaniem jakie pełni jest potęgowanie mocy sygnału. Przekonajmy się w jaki sposób działa to urządzenie i na jakich pasmach działa.

Wzmacniacz kanałowy – do specjalnych zastosowań

W sprzedaży uzyskamy ogromną ilość mechanizmów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Są one dedykowane zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do tych niestandardowych. Montowane są na terenach, na których praktycznie nie ma sygnału. Wzmacniają sygnał np. w górach, garażach podziemnych, a także w gęsto uzbrojonych nieruchomościach. Nowoczesne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodową transmisję sygnałów telewizyjnych. Ich osłona powoduje, że mogą być montowane na maszcie antenowym – sprawdzają się w kryzysowych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – redukuje awarie pochodzące z internetu mobilnego

Najbardziej popularny wzmacniacz kanałowy ma kilka niezależnych wejść – takich jak VHF lub UKF(FM). Urządzenia mogą być wyposażone w technologię niwelującą nieprawidłowości wytwarzane przez sygnały internetu LTE. W zależności od modelu posiada także 3-4 dedykowane filtry kanałowe – działające z kanałami k.20-k.69. Sprzedawane na rynku wzmacniacze kanałowe są kompatybilne na przykład z antenami DIGITmax HD. Wzmacniacze kanałowe posiadają niezależne zasilanie oraz sygnalizatory LED.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]