Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Więcej informacji o ofercie dostawcy przekładni planetarnych na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze zastosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych globalnych wytwórców.

Asortyment Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Bodine Electric Company

Działająca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników DC, przekładni falowych i planetarnych, jak również motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez cenionych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się dużą niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, frezarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, narażeniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza również produkty Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]