Moc sygnału a wzmacniacz szerokopasmowy

Znajdź wzmacniacz szerokopasmowy na telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie służące operatorom kablówek. Zostało ono stworzone w celu spotęgowania i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do konkretnych odbiorców. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – prosta eksploatacja

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują z reguły w zakresie 30 Hz – 6 MHz. Doskonale redukują różne zakłócenia wywołane na przykład przez usługi internetowe i pozwalają na odbiór treści zwrotnych. Z reguły usytuowane są w budynkach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Zasilanie modułów odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany bez żadnych ograniczeń. Sygnał kierowany do odbiorników jest wysokiej jakości, a eksploatacja sprzętu przystępna. Sprzęty te charakteryzują się optymalnym poziomem wyjściowym – oscylującym od 129dBuV. Właściwości mogą być różne, w zależności od stosowanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – energooszczędność

Regulacja parametru toru RF nie nastręcza trudności. Odbywa się to przy pomocy elementów regulowanych lub wkładek JXP. Do większości modeli zaimplementowano również specjalne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są niezwykle praktyczne. Niektóre z nich posiadają specjalistyczny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są szeroko rozpowszechnione i gwarantują abonentom doskonałą siłę sygnału w domowych telewizorach. Dużą zaletą jest także niski poziom mocy ok. <6W.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]